Dřevočal Potah na matraci úplet Rozměr: 100×200 cm

1 445 

Katalogové číslo: 57483_100 Kategorie: , ,

Popis

Rozměr ⭐ 100×200 cm

Potah na matraci úplet

Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem tří zónovým způsobem. Potah je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je možno prát na 60 °C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Tento nejprodávanější potah poskytuje vysoký standard celé matrace.

Do poznámky k objednávce uveďte výšku jádra matrace a není problém vyrobit atypický rozměr náhradního potahu neváhejte se na nás obrátit.

zakázkový výrobek: Jedná se o dodávku zboží upraveného dle přání kupujícího nebo pro jeho osobu. Na toto zboží nelze uplatnit Právo na odstoupení od smlouvy dle § 53 odst.7 Obč.z.

vyspimese.cz, prodejna matraci frydek-mistek, levne matrace, madrace, matrace 180x200

Úplet
Vysoce kvalitní potah prošitý dutým vláknem tří zónovým způsobem. Potah je velmi příjemný na dotek, výborně odvádí vlhkost z těla a rychle vysychá. Potah je možno prát na 60 °C. Pro snadnější praní a manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Tento nejprodávanûjší potah poskytuje vysoký standard celé matrace.

potah na matrace, potahy na matrace, matracový potah, upletovy potah, matrace, potah a matrace, potahy, odnimatelny potah

Časté otázky

Dřevočal Potah na matraci úplet Rozměr: 100×200 cm stojí 1445 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Chrániče matrací - S chrániči matrací si užijete klidný spánek bez obav z nečistot a skvrn. Tyto praktické kousky ochrání vaši matraci před prachem, potem a nečistotami. Kvalitní chrániče matrací jsou vyrobeny z prodyšného materiálu a snadno se udržují. S výběrem správného chrániče matrace si zajistíte nejen ochranu, ale i pohodlný a zdravý… Podobné produkty: Baby matex Stabile Rozměr: 160×200 cm, Chránič matrace Dřevočal Rozměr: 180×200 cm, Potah: Úplet, Dřevočal Potah na matraci levandule Rozměr: 85×195 cm, Chránič matrace Materasso Clinic Rozměr: 160×200 cm