Dvojlůžko z masivu – THORSTEN 005N, 160×200, masiv smrk

8 540 

Katalogové číslo: 4450 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ přírodní lak

Dvojlůžko THORSTEN 005N patří do nábytkové řady nábytek Gazel. Vyznačuje se svou jednoduchostí, skladebností a velkou variabilitou. Nábytek Gazel lze dále doplnit o komody a noční stolky. Všechny hrany a rohy jsou dokonale zakulaceny. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. Tato postel je stabilní, pevná a designově dokonalá pro vaší ložnici. Lze vybírat ze čtyř šířek 90, 140, 160 a 180 cm. Na přání je možno za příplatek vyrobit postel v prodloužené délce. Cena postele je bez roštu a matrace. Matrace k této posteli je možno vybrat v kategorii Zdravotní matrace do postele. Hlavní technické údaje : Délka- 209 cm Šířka- 172 cm Výška předního čela- 36 cm Výška zadního čela- 65 cm Výška k bočnici- 35 cm Nosnost- 2×120 kg Material- masiv smrk Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Dvojlůžko z masivu – THORSTEN 005N, 160×200, masiv smrk stojí 8540 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Postel z masivu Nina senior, buk jádrový, Dřevěná postel s rošty Valerian, masiv buk, Zvýšená postel dvoulůžko z masivu Orfeus, masiv buk, Postel dvoulůžko z masivu VAREZZA 5, masiv buk