Matrace ALENA z klasické pěny

1 890 

Katalogové číslo: 5700 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 8 – 10 týdnů
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj

Matrace ALENA – jádro matrace je vyrobeno z vysoce kvalitní tepelně zpracované PUR pěny o vyšší objemové hmotnosti, která zajistí dostatečný komfort při každodením používaní. Matrace je střední tuhosti a proto vyhovuje nejširší vrstvě spotřebitelů. Matrace Alena je opatřena vysoce kvalitním snímatelným a pratelným potahem do 40C, který je opatřen zipem. Potah je vhodný pro alergiky a astmatiky a zároveň má antibakteriální účinky. Výška matrace 10cm, nosnost do 100kg Záruka 2 roky. Jádro matrace: Pur pěna. Doporučené uložení matrace: pevná deska, laťkový nebo lamelový rošt. Technické parametry: počet zón- bez zón výška- 10 cm nosnost- 100 kg vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Matrace ALENA z klasické pěny stojí 1890 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace - Matrace - nejlepší společník pro zdravý spánek. Ponořte se do měkkého objetí a nechte se unést do říše snů. S matrací se probudíte plní energie a připraveni na nový den plný výzev. Vyberte si tu pravou matraci pro svůj spánek a užijte si dokonalý odpočinek každou noc. Podobné produkty: Matracový chránič Tropico Aegis Rozměr: 200×200 cm, Podložka Dřevočal Anna Rozměr: 100×200 cm, Matrace VENEZA, antialergický potah, 180x200cm, Matrace sendvičová COMFORT antibacterial, 90×200, 22cm, líná pěna