Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti Hanka, masiv borovice

16 260 

Katalogové číslo: 12089 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 3-5 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Barva – odstín ⭐ světlé odstíny

Patrová postel pro 3 děti Hanka se zábranou a úložným prostorem je vyrobena z masivní borovice s povrchovou úpravou lak natur. Poschoďovou postel s přistýlkou je možné dodat v přírodním odstínu nebo si ji můžete pořídit v široké nabídce barevného moření. Při výběru barevného provedení uveďte prosím barvu masivu zakliknutím vybrané barvy. V případě zájmu o dvoubarevné provedení (rozložení barev jako na obrázku) nám druhou barvu napište do kolonky poznámka. Na obrázku je barevné provedení wenge/capuccino akryl. Součástí patrové postele Hanka jsou také dvě velké zásuvky, které poskytnou dostatek úložného prostoru. Jistě oceníte také rošty i matrace z PUR pěny, které poskytnou ložnou plochu na horní a spodní posteli o rozměru 90×200 cm a na přistýlce o rozměru 90×190 cm. Výška matrací je 8 cm. Žebřík na poschoďové posteli Hanka je standardně ustavený na levé straně postele. V případě zájmu, je možno objednat postel s žebříkem na pravé straně. Stačí když nám tuto informaci napíšete při vyplňování objednávky do kolonky poznámka. Hlavní technické údaje : Délka- 210 cm Výška- 175 cm Volný prostor mezi lůžky- 70 cm Šířka- 97 cm Nosnost- 3×80 kg Material- masiv borovice Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Časté otázky

Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti Hanka, masiv borovice stojí 16260 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka z masivu s úložným prostorem - Toužíš po kvalitním spánku a praktickém úložném prostoru? Naše postele jednolůžka z masivu jsou tím pravým řešením! Díky své pevné konstrukci z masivního dřeva ti zaručí maximální pohodlí a stabilitu. Navíc disponují praktickým úložným prostorem, kam můžeš uložit veškeré své věci a udržet si tak svůj pokoj v pořádku. S… Podobné produkty: Rohová postel s úložným prostorem Valentin-Levá, 120×200 cm, masiv smrk, Postel s úložným prostorem ARION 2, 120×200, masiv buk, Zvýšená postel jednolůžko s úložným prostorem Orfeus, masiv buk, Zvýšená postel s úložným prostorem Klementin, 140×200, masiv buk