Postel s úložným prostorem Laura, 160×200, 180×200, masiv buk

37 090 

Katalogové číslo: 12275 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 6-8 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Vybavení postele ⭐ úložný box

Dvoulůžková postel Laura z masivního jádrového buku v provedení cink nabízí ložnou plochu v rozměru 160×200, 180×200 cm. Krásné plné hlavové čelo s podélným průřezem dává posteli Laura známku jedinečnosti. Krásný design a celková kvalita provedení Postel Laura je vyrobená z masivního jádrového buku se strukturou dřeva moderního parketového designu zvaného cink. V případě zájmu můžeme postel Laura vyrobit z masivu buk jádrový v provedení průběžném. Tloušťka použitého materiálu je 40 mm, u bočnic 30 mm. Výšku rámu postele (k horní hraně bočnice) je ve výšce 50 cm. Velkou předností postele je speciální kování pro výškové nastavení roštů, které nabízí možnost libovolného nastavení výšky lehací plochy. Postel je lakovaná nezávadným ekologickým lakem a nabízí možnost moření v několika krásných dezénech – olše, třešeň, wenge, ořech, koňak, tabák, karamel, šedá, bílá transparentní. Objemný úložný prostor Součástí manželské postele Laura je celodřevěný úložný prostor. Ten je vždy barevně doladěn dle výběru moření k rámu postele. Úložný prostor společně s rámem postele tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno MDF deskou, která leží přímo na zemi. Přístup do úložného prostoru je zajištěn pomocí vyklápěcích lamelových roštů, které jsou součástí ceny postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velice praktické u těchto lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Nosnost vyklápěcích lamelových roštů 2 x 120 kg. Vysoká postel s poutavým designem Manželská postel Laura zaujme svým poutavým designem, který je díky jádrového buku a cinkového provedení originální a jedinečný. Postel je dodávána včetně úložného prostoru a roštů. Vhodné matrace můžete vybírat například v kategorii matrace 1+1 zdarma. Hlavní technické údaje : Nosnost rámu postele: 2 x 130 kg. délka-208 cm, šířka-169/189 cm výška čela u hlavy-100 cm,výška čela u nohou – 50 cm výška k bočnici- 50 cm Vyrobeno v České republice. Dodáváno v demontu.

Časté otázky

Postel s úložným prostorem Laura, 160×200, 180×200, masiv buk stojí 37090 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele z masivu s úložným prostorem - Manželské postele z masivu s úložným prostorem jsou jako klenoty, které nejenže zdobí váš domov, ale také vám poskytnou pohodlné a kvalitní spaní. S jejich pomocí můžete ušetřit místo a udržet vaše věci v pořádku, aniž byste museli obětovat styl nebo kvalitu. Tyto postele jsou nejen praktické, ale také krásné… Podobné produkty: Moderní dřevěná buková postel s úložným prostorem PEGAS, rošty v ceně, Vysoká dřevěná buková postel s úložným prostorem MARTINA, rošty v ceně, Zvýšená postel dvoulůžko s úložným prostorem Klementin, masiv buk, Zvýšená postel s úložným prostorem Riči, 160×200, 180×200, masiv buk