Postel s úložným prostorem Nora, 160×200, 180×200, masiv buk

45 040 

Katalogové číslo: 12271 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 6-8 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Vybavení postele ⭐ úložný box

Dvoulůžková postel Nora z masivního jádrového buku v provedení cink nabízí ložnou plochu v rozměru 160×200, 180×200 cm. Krásné originálně řešené hlavové čelo dává posteli Nora známku jedinečnosti. Krásný design a celková kvalita provedení Postel Nora je vyrobená z masivního jádrového buku se strukturou dřeva moderního parketového designu zvaného cink. V případě zájmu můžeme postel Nora vyrobit z masivu buk jádrový v provedení průběžném. Tloušťka použitého materiálu je 40 mm. Postel vyniká zejména propracovaným, originálně řešeným hlavovým čelem. Výšku rámu postele (k horní hraně bočnice) je ve výšce 50 cm. Velkou předností postele je speciální kování pro výškové nastavení roštů, které nabízí možnost libovolného nastavení výšky lehací plochy. Postel je lakovaná nezávadným ekologickým lakem a nabízí možnost moření v několika krásných dezénech – olše, třešeň, wenge, ořech, koňak, tabák, karamel, šedá, bílá transparentní. Objemný úložný prostor Součástí manželské postele Nora je celodřevěný úložný prostor. Ten je vždy barevně doladěn dle výběru moření k rámu postele. Úložný prostor společně s rámem postele tvoří dokonalý kus nábytku, který vám bude sloužit mnoho let. Váha zatížení úložného prostoru není omezena, dno úložného prostoru je řešeno MDF deskou, která leží přímo na zemi. Přístup do úložného prostoru je zajištěn pomocí vyklápěcích lamelových roštů, které jsou součástí ceny postele. Vyklápění roštů je zajištěno pomocí kvalitních plynokapalinových pístů. Zvedání a zavírání roštu zvládne opravdu každý bez vynaložení velké síly. Velice praktické u těchto lamelových roštů je možnost nastavení tuhosti v oblasti beder. Nosnost vyklápěcích lamelových roštů 2 x 120 kg. Vysoká postel s poutavým designem Manželská postel Nora zaujme svým poutavým designem, který je díky jádrového buku a cinkového provedení originální a jedinečný. Postel je dodávána včetně úložného prostoru a roštů. Vhodné matrace můžete vybírat například v kategorii matrace 1+1 zdarma. Hlavní technické údaje : Nosnost rámu postele: 2 x 130 kg. délka-208 cm, šířka-171,5/191,5 cm výška čela u hlavy-100 cm,výška čela u nohou – 50 cm výška k bočnici- 50 cm Vyrobeno v České republice. Dodáváno v demontu.

Časté otázky

Postel s úložným prostorem Nora, 160×200, 180×200, masiv buk stojí 45040 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele z masivu s úložným prostorem - Manželské postele z masivu s úložným prostorem jsou jako klenoty, které nejenže zdobí váš domov, ale také vám poskytnou pohodlné a kvalitní spaní. S jejich pomocí můžete ušetřit místo a udržet vaše věci v pořádku, aniž byste museli obětovat styl nebo kvalitu. Tyto postele jsou nejen praktické, ale také krásné… Podobné produkty: Zvýšená postel dvoulůžko s úložným prostorem VALENCIA senior, čelní výklop, ořech, Vysoká postel s úložným prostorem Floria, 160×200, 180×200, masiv buk, Dloulůžko z masivu s úložným prostorem z masivu SOFIA F115/F139 180×200, masiv buk, Vysoká postel s úložným prostorem MANHATTAN 1, masiv buk