Postel z masivu ERIKA senior, jádrový masiv buk

19 790 

Katalogové číslo: 11667 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 6-8 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Vybavení postele ⭐ bez úlož. prostoru

Dvoulůžko ERIKA senior Masivní postel ERIKA je v základní variantě lakována bezbarvým atestovaným lakem a je vyrobena z masivního jádrového buku cinku,který se vyznačuje především vzhledem tvořeným malými parketkami lepenými k sobě. Parketové provedení je velice moderní a dodává posteli hezký design a nebo postel můžete objednat v průběžném jádrovém buku. V příplatkových variantách je možnost si postel nechat nalakovat na jiné barevné odstíny. Na obrázku vyobrazena v šedém provedení jádrový buk cink. Bočnice postele jsou vyrobený z 30mm tloušťky masivního dřeva, čela postele mají 60mm tloušťky s kombinací 20mm, které jsou použity na výplně. Postel představuje ideální řešení do každé ložnice či na chalupu. Postel nabízí výškově stavitelné kování, kterým si můžete sami zvolit výšku lehací plochy. Výšku lehací plochy pomoci stavitelné kování lze nastavovat v 5 polohách. Postel do každé ložnice Postel se vyznačuje výškou rámu 45 cm s možností navýšení výšky na 50 cm (příplatková varianta). Výšku lehací plochy můžete mít až 65 cm nad zemí při použití matrace o výšce 20 cm. Postel ERIKA senior je vyrobena z jádrového masivu buku cinku, která má dokonale opracované hrany a celkový povrch je hladký.Čela postele mají hezké výplně a posteli tak dodávájí elegantní vzhled. Postel je dodávána bez matrací. Plocha pro matrace může být 160×200 cm nebo 180×200 cm, záleží pouze na vás. Do postele je možné umístit buď jednu velkou matraci o rozměru 160×200 nebo 180×200 a nebo dvě matrace 80×200 nebo 90×200, které jsou k dostání nápř. v akční nabídce 1+1 zdarma. K posteli lze dokoupit noční stolky, poličky a šatní skříně, které naleznete ve stejné výrobní řade. Stabilita a pevnost masivní postele Rohové spoje dřevěné postele jsou řešeny pomoci závitových tyčí, které jsou dotaženy v závitových maticích v bočnicích. Díky této konstrukce je postel velmi pevná a proto unese dvě osoby s celkovou váhou do 300 kg. Snadná manipulace a jeji montáž Postel z masivu ERIKA je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových obalech (čela, bočnice). Každá krabice je balena tak, aby byla nositelná jednou osobou. Součástí krabic je samozřejmně kování s grafickým montážním návodem. Montáž postele ERIKA je nejlépe provádět za pomoci dvou osob, montáž zabere ca 1 – 1,5 hodiny práce. Z naší zkušenosti víme, že postel lze smontovat i jednou zručnou osobou. U montáže není zapotřebí vlastnit žádné speciální nářadí pro smontování. Při montování rohových spojů se nepoužívá lepidlo pro případné rozmontování a stěhování. Hlavní technické údaje : délka: 212 cm šířka: 169/189 cm výška k bočnici: 45/50 cm výška zadního čela: 100 cm výška předního čela: 45 cm výška zapuštění matrace: ca 9 cm tloušťka materiálu: 20/30/60 mm nosnost: 2×150 kg material: jádrový masiv buk cink/průběžný (lakovaný) dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Postel z masivu ERIKA senior, jádrový masiv buk stojí 19790 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Postel z masivu – dvojlůžko ANNY 242, 180×200, masiv smrk, Manželská postel z masivu MANHATTAN 2, masiv buk – bílá, Postel s rošty Justina, 160×200, 180×200, masiv buk, Zvýšená postel dvoulůžko z masivu ELLA Mosaic, masiv buk cink