Postel z masivu Nina senior, buk jádrový

24 590 

Katalogové číslo: 12265 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 6-8 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Vybavení postele ⭐ bez úlož. prostoru

Dvoulůžková postel Nina z masivního jádrového buku v provedení cink nabízí ložnou plochu v rozměru 160×200, 180×200 cm. Krásné čelo s jemným zkosením dává posteli Nina známku jedinečnosti. Krásný design a celková kvalita provedení Postel Nina je vyrobená z masivního jádrového buku se strukturou dřeva moderního parketového designu zvaného cink. V případě zájmu můžeme postel Nina vyrobit z masivu buk jádrový v provedení průběžném. Tloušťka použitého materiálu je 60-20mm. Postel vyniká zejména propracovaným hlavovým čelem s jemným zkosením. Výšku rámu postele (k horní hraně bočnice) můžete zvolit ve výšce 45 cm nebo 50 cm. Velkou předností postele je speciální kování pro výškové nastavení roštů, které nabízí možnost libovolného nastavení výšky lehací plochy. Do postele je vhodné umístit rošty v rámu. Postel je lakovaná nezávadným ekologickým lakem a nabízí možnost moření v několika krásných dezénech – olše, třešeň, wenge, ořech, koňak, tabák, karamel, šedá, bílá transparentní. Vysoká postel s poutavým designem Manželská postel Nina zaujme svým poutavým designem, který je díky jádrového buku a cinkového provedení originální a jedinečný. Postel je dodávána bez roštů a matrací. Do postele doporučujeme vložit lamelové rošty v rámu. Vhodné matrace můžete vybírat například v kategorii matrace 1+1 zdarma. Hlavní technické údaje : Nosnost rámu postele: 2 x 130 kg. délka-212 cm, šířka-172/192 cm výška čela u hlavy-100 cm,výška čela u nohou – 45 cm výška k bočnici-45/50 cm Vyrobeno v České republice. Dodáváno v demontu.

Časté otázky

Postel z masivu Nina senior, buk jádrový stojí 24590 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Postel z masivu – dvojlůžko FILIP senior 180×200, smrk, Postel dvoulůžko z masivu VAREZZA 6B, masiv buk, Postel s rošty Justina, 160×200, 180×200, masiv buk, Postel z masivu – dvoulůžko Valenda B, 180×200 – masiv buk,