Postel z masivu SALGA, 160×200, masiv smrk

11 490 

Katalogové číslo: 12772 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ přírodní lak

Dvoulůžková zvýšená postel Salga patří do nábytkové řady nábytek Gazel. Postel jednoduše doplníte také dalším stylovým nábytkem ze stejné výrobní řady Gazel. Postel je vyrobena z masivu smrk o síle 2,5 cm v bílé transparentní barvě (prosvítá textura dřeva) . Hlavové čelo je vzdušné, tvořené příčným žebrováním. Tato postel je stabilní, pevná a designově dokonalá pro vaší ložnici. Pevnost konstrukce je zvýšená středovou výztuhou s přídavnou podpěrnou nohou. Rošty a matrace nejsou součástí postele. Vhodné matrace můžete vybírat v kategorii matrace do postele. Zvýšená postel Salga je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. Hlavní technické údaje : Délka- 212 cm Šířka- 168 cm Výška- 110 cm Výška čela u nohou- 47 cm Nosnost- 2×120 kg Material- masiv smrk Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Postel z masivu SALGA, 160×200, masiv smrk stojí 11490 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Zvýšená postel z masivu Carmen, 160×200, 180×200, masiv buk, Manželská postel z masivu BERGHEN 604N, 180×200, masiv smrk, Postel z masivu – dvoulůžko DREW-105, borovice, Postel dvoulůžko z masivu Varezza 1, masiv buk – lak bílá