Zdravotní matrace VISCO MEMORY SILVER, líná pěna

5 490 

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj

Zdravotní matrace VISCO MEMORY SILVER má jádro ze dvou vrstvev tvarované PUR pěny o hustotě 25 a 36 kg/m3. Středové vrstvy jsou navíc speciálně tvarovány pro lepší provzdušnění, které zabraňuje vytváření bakterií. Horní povrchová vrstva 3 cm je tvořena komfortní línou paměťovou pěnou, která má pozitivní vliv na celkovou kvalitu spánku a zvyšuje ortopedické vlastnosti celé matrace. Celá matrace je opatřena kvalitním snímatelným potahem SILVER. Matraci je vhodné položit na laťkový rošt a pevný nebo polohovací lamelový rošt. Potah SILVER: Potahová látka se speciální úpravou SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Vysoce kvalitní stříbrem ionizovaný povrch potahu má antimikrobiální účinek. Účinně redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií až o 90 procent a je proto zvláště vhodný pro alergiky. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vytváření nepříjemného zápachu. Potah je pratelný na 60°C. Technické údaje: počet zón: 5 výška matrace: cca 16 cm nosnost: 110 kg záruka: 2 roky tvrdost na stupnici 1-3: 2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní matrace VISCO MEMORY SILVER, líná pěna stojí 5490 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace pro bolavá záda - Matrace pro bolavá záda je jako obláček pod vaším tělem, který vás jemně zvedá a ulevuje vašim bolestivým zádům. Díky svému ergonomickému tvaru a měkkému polstrování vás matrace dokonale podepře a uvolní svaly, aby vaše noční odpočinkové hodiny byly co nejpříjemnější. Pokud hledáte matraci, která vám pomůže s vašimi bolestmi… Podobné produkty: Ortopedická matrace DIA RELAX, 20cm, 80×210, studená pěna, Měkká ortopedická matrace ARELIA, 20cm, 90×210, studená pěna, Zdravotní latexová matrace LIFTY LATEX, 16cm, 180×210, středně tuhá, Zdravotní matrace VISCO MEMORY SILVER 90×220, líná pěna