Zvýšená postel z masivu RHINO II. A0549 180×200, smrk – bílá

15 230 

Katalogové číslo: 6768 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ bílá

Zvýšená postel z masivu RHINO II 180×200 je vyrobena z masivu smrku s povrchovou úpravou zdravotně nezávadného bezbarvého ekologického laku. Postel je namořená na transparentní bílou barvu (lehce prosvítá textura dřeva). Tato postel patří do kategorie nábytek Gazel, kde naleznete mnoho krásných postelí, ze kterých si vybere každý milovník dřeva. Postel z masivu se vyznačuje vysoku kvalitou zpracování a všechny hrany postele jsou dobře opracovány. Jedná se o velice pěknou a kvalitní postel, která vás zaujme svým vzhledem. Uvedená cena je za rám postele bez roštů a matrací. Matrace k této posteli je možno vybrat v kategorii Zdravotní matrace do postele. Hlavní technické údaje : Délka- 211 cm Šířka- 188 cm Výška- 99 cm Výška čela u nohou- 57 cm Výška k bočnici- 50 cm Nosnost- 2×120 kg Material- masiv smrk Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zvýšená postel z masivu RHINO II. A0549 180×200, smrk – bílá stojí 15230 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Postel dvoulůžko z masivu VAREZZA 5, masiv buk, Postel dvoulůžko z masivu VAREZZA 5 , masiv buk, ořech-bílá, Zvýšená postel z masivu CATARINA 2, masiv buk, Postel dvoulůžko Barča, masiv borovice, moření ořech