Rozkládací postel s přistýlkou a úložným prostorem Filip, masiv borovice

11 780 

Katalogové číslo: 1648 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 3-5 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Barva – odstín ⭐ olše

Tato rozkládací postel s přistýlkou a úložným prostorem Filip je vyrobena z masivní borovice. Povrchová úprava je provedena přírodním atestovaným lakem. Povrch materiálu je lehce strukturovaný.Na přání je možno provést moření dle zobrazeného vzorníku ( Na obrázku namořeno na wenge/modrá). Palanda je rozložitelná na postel a přistýlku. Nosnost postele je 80 kg. Cena postele je včetně 2ks šuplíků a 2ks matrací z PUR pěny o rozměru 200x90x8cm. Hlavní technické údaje : Délka- 208 cm Výška- 80 cm Šířka- 97 cm Nosnost- 80 kg Material- masiv borovice Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Časté otázky

Rozkládací postel s přistýlkou a úložným prostorem Filip, masiv borovice stojí 11780 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka z masivu rozkládací - Jednolůžkové postele z masivu jsou jako stvořené pro dokonalý spánek. Když se však potřebujete na chvíli protáhnout, rozkládací provedení je tím pravým řešením. Tyto postele jsou nejen praktické, ale také krásně rustikální a příjemné na dotek. Podobné produkty: Rozkládací postel s úložným prostorem SÁRA s vysokými čely, masiv buk, Rozkládací postel s úložným prostorem DUO MONIKA, 90×200, buk, Dřevěná rozkládací postel ARLETA TWIN – LEVÁ, masiv buk, 90-160x200cm, Rozkládací postel s úložným prostorem FUEGO – Levá, masiv buk