Anatomický polštář Purtex Ortho Sleep Potah: Greenfirst

1 169 

Katalogové číslo: 887_GRE Kategorie: ,

Popis

Potah ⭐ Greenfirst

Anatomický polštář Purtex Ortho Sleep

Polštář z polyurethanové pěny vhodný pro správné zajištění opory hlavy a krční páteře. Pro širší výběr nabízíme polštář ve více variantách potahů. Všechny potahy jsou snadno snímatelné a pratelné.

Rozměr: 73×43 cm
Výrobce: Purtex

INFORMACE O POTAHU:

GREENFIRST®
Luxusni pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky.

SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA  60°C –   PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

TENCEL
Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace.  Obsahuje přírodní produkt Lyocell – viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravouSanitized – ochrana proti plísním a bakteriím.

SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ  NA  60°C – PROŠITÝ  ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

KRISTALLBLAU
Látka Kristallblau je zhotovená z elastického jemného materiálu. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.

SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA  60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

SNOW
Kvalitní pletená látka příjemná na dotek je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku.

SNÍMATELNÝ – PRATELNÝ NA  60°C – PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 100g

Časté otázky

Anatomický polštář Purtex Ortho Sleep Potah: Greenfirst stojí 1169 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Anatomické polštáře - Anatomické polštáře jsou jako oblíbený spánek na obláčku. Díky svému tvaru dokonale podporují páteř a krk, čímž zajišťují pohodlný a zdravý spánek. Tyto polštáře jsou nejen praktické, ale také velmi stylové. Vyberte si ten správný a užijte si spánek jako nikdy předtím! Podobné produkty: Anatomický polštář Purtex Ortho Sleep Potah: Aspen, Anatomický polštář Purtex Ortho Base Potah: Snow, Anatomický polštář Purtex Ortho Lux Potah: Tencel, Anatomický polštář Dřevočal Alex Potah: Silverguard