Antibakteriální matrace KRÉTA, 7 zón

5 998 

Katalogové číslo: 6282 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ložnice

Matrace do postele KRÉTA je kvalitní sedmi zónová matrace, jejíž jádro tvoří kvalitní MediFoam pěna. Matrace do postele Kréta je díky svým vlastnostem ideálně vhodná pro alergiky, kteří hledají kvalitní matraci za dobrou cenu. Speciální antibakteriální pěna (zelená a žlutá) na povrchové vrstvě matrace dokáže zamezit tvorbě bakterií. Díky velkým příčným otvorům uvnitř matrace je zajištěno dokonalé provzdušnění elastického jádra. Matraci je vhodné položit na laťkový rošt a pevný nebo polohovací lamelový rošt. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Hlavní technické údaje : počet zón: 7 výška matrace: cca 19 cm nosnost: 120 kg záruka: 2 roky tvrdost na stupnici 1-4: 2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Antibakteriální matrace KRÉTA, 7 zón stojí 5998 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace S antibakteriální pěnou - Matrace s antibakteriální pěnou je jako obláček, který chrání vaše zdraví a zajišťuje vám dokonalou pohodu při spánku. S tímto luxusním doplňkem si můžete být jisti, že se vám v posteli nikdy nebude chtít vylézt. Podobné produkty: Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 24 cm ,1+1 zdarma, Antibakteriální matrace ANTIBACTERIAL VISCO VAKUO 22 cm ,1+1 zdarma, Matrace sendvičová Airspring polargel, 25cm, Měkká sendvičová matrace COMFORT antibacterial, 22cm, líná pěna