Čalouněná postel s úložným prostorem Adel, 140×200 cm

11 350 

Katalogové číslo: 12983 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 4-6 týdnů
Materiál ⭐ látka / čalounění
Barva – odstín ⭐ světlé odstíny

Jednolůžková válenda Adel nabízí ložnou plochu o rozměru 140×200 cm. Její velkou předností je měkce očalouněné čelo, vysoká výška lehací plochy i velký úložný prostor. Čalouněná postel Adel je součástí řady kvalitních českých postelí výrobce GrivalBed. Elegantní válenda Adel Postel Adel je navržena v kombinaci jednobarevného a vzorovaného potahu. Korpus postele a čelo jsou sladěné do jednobarevné látky, matrace je ve vzorovaném potahu. Na obrázku je postel v kombinaci potahů B5/A14 (příplatkový potah +450 Kč). Pokud se vám vyobrazená kombinace líbí a chtěli byste si jí objednat, stačí napsat informaci do kolonky poznámka v objednávce. Jestliže si nejste jistí barevným provedení a typem potahu, můžeme vám zaslat vzorky látek – viz informace níže. Součástí postele Adel je matrace Perseus pevně přičalouněná k lamelovému roštu s bočním výklopem. Matraci Perseus tvoří kvalitní PUR pěna s potřebnou pružností a dlouhou životností. Boční výklop matracové části může být ve variantě Levé nebo Pravé. Levá varianta: Při otevírání matracové části je hlavové čelo po vaší levé ruce. Pravá variant: Při otevírání matracové části je hlavové čelo po vaší pravé ruce. Na obrázku je postel Adel v provedení lévé varianty výklopu. Korpus postele Adel je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška hlavového čela je 91 cm. Použité nožky jsou vysoké 10 cm. Celková výška ložné plochy je komfortních 52 cm. Úložný prostor – skvělý pomocník Každý jistě ocení velký úložný prostor postele Adel, který uschová vše potřebné. Využitelná výška úložného prostoru je ca 26 cm. Dno je řešeno bílou MDF deskou. Do úložného prostoru se dostanete pomocí bočního výklopu s kvalitním kovovým zvedacím mechanismem. Zvedání a sklápění zvládne opravdu každý, bez vynaložení velké síly. Boční výklop zajistí pohodlný přístup do celé délce úložného prostroru. Snadná montáž Čalouněná postel Adel je dodávána ve dvou dílech. Samostatné lůžko a čelo jsou balené v kartónu a igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v úložném prostoru. Montáž je snadná. Čelo se ke korpusu připevní pomocí hlavních spojovacích šroubů. Čelo je zároveň také nosný prvek postele. Nožky se lehce přišroubují. Montáž je ideální provádět ve dvou osobách a zabere ca 0,5 hodiny práce. Čím vás postel Adel nejvíc zaujme? Jednolůžková postel s úložným prostorem Adel nabídne pohodlné spaní na komfortním rozměru matrace 140×200 cm. Hlavové čelo je skvělým designovým prvkem, ale také praktickou izolací od chladné stěny. Válenda Adel se řadí mezi české výrobky s vysokou kvalitou dílenského zpracování. Hlavní technické údaje : délka: 205 cm šířka: 144 cm výška ložné plochy: 52 cm výška zadního čela: 91 cm hloubka úložného prostoru: ca 26 cm nosnost: 100 kg material: lamino, potahová látka dodáváno: korpus smontovaný + čelo samostatně vyrobeno v ČR Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 145x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Časté otázky

Čalouněná postel s úložným prostorem Adel, 140×200 cm stojí 11350 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka čalouněné s úložným prostorem - Když se večer vrátíte domů unavení, neexistuje nic lepšího než se uvelebit v pohodlné posteli. A když máte jednolůžkovou čalouněnou postel s úložným prostorem, můžete si užít nejenom dokonalý spánek, ale také si uchovat všechny své věci na dosah ruky. Tyto postele jsou skvělou volbou pro každého, kdo hledá pohodlí,… Podobné produkty: Čalouněná postel Marila, s úložným prostorem, 140×200 cm, Postel boxspring s hlavovým čelem VENETO, s úložným prostorem, Válenda s úložným prostorem Jakub, Americká postel boxspring CS34013, s matrací a úložným prostorem, tmavě šedá látka, 140×200 cm