Dětská patrová postel se zábranou a úložným prostorem NATY2, masiv borovice

13 850 

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 3-5 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Barva – odstín ⭐ bílá

Tato dětská patrová postel NATY2 představuje krásnou dětskou postel, vyrobenou z masivní borovice s povrchovou úpravou přírodního laku (možnost moření na barevné odstíny). Povrch materiálu je lehce strukturovaný. Tato moderni postel patří do katerogie Dětské postele s úložným prostorem. Pohled na postel Rám postele je vyroben z masivního borovicového dřeva. Dřevěný rám je možné dodat v přírodním odstínu nebo si ho můžete nechat namořit z široké nabídky barev. Při výběru můžete zatrhnout požadované barevné provední rámu postele a barevné provedení zábran, čel šuplíků. Povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. Postel vás zaujme pro své použití, ale také pro svou funkčnost a estetiku. Borovice je ideální materiál, který splňuje všechny tyto požadavky. Hlavní funkce a použití Patrová postel NATY2 je skvělé řešení jak ušetřit prostor v dětském pokoji a vytvořit tím tak více místa na hrátky vaších dětí. Postel vyniká svým jedinečným a moderním vzhledem, který zkrášlí každý dětský pokoj. Postel je dodávána s žebříkem určeným k připevnění na levou stranu, v případě, že chcete, aby byl žebřík umístěn na pravé straně, uveďte prosím tento požadavek do poznámky u objednávky. Palanda nelze rozložit na 2 samostatné postele. Pevnost a celkové provedení Výška použitého borovicového masivu je u bočnice 10 cm, čela postele tvoří hlavní nosné nohy o průřezu 5 x 4 cm. Úložné prostory jsou 20 cm vysoké a 98 cm široké jsou vybaveny kolečky, pro jednoduchou manipulaci. Horní a spodní postel je opatřena zábranou proti pádu, která zajistí bezpečnost vaších dětí. Cena postele je včetně 2ks roštů, 2ks šuplíků a 2ks matrací z PUR pěny (2ks 200x90x8cm) Technické údaje : délka- 210 cm výška- 178 cm výška mezi postelemi- 70 cm šířka- 97 cm nosnost- 80 kg material- masiv borovice dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Časté otázky

Dětská patrová postel se zábranou a úložným prostorem NATY2, masiv borovice stojí 13850 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Dětské postele jednolůžkové s úložným prostorem z masivu - Jednolůžkové dětské postele z masivu jsou nejen krásné, ale také praktické. Díky úložnému prostoru pod lůžkem můžete snadno uklidit hračky, knihy a další drobnosti, které by jinak zbytečně zaberou místo v pokoji. Navíc masivní dřevo je velmi odolné a vydrží i divoké skákání a hraní malých dobrodruhů. Vaše dítě bude… Podobné produkty: Dětská postel s přistýlkou a úložným prostorem Daniel, masiv borovice, Dětská postel Alima, s úložným prostorem, masiv borovice, Dětská postel Ola, s úložným prostorem, masiv borovice, Dětská postel s přistýlkou a úložným prostorem NATY1, masiv borovice