Dvoudvéřová šatní skříň Dona II 126, masiv smrk

14 250 

Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Místo určení ⭐ dětský pokoj

Dvoudvéřová šatní skříň Dona II 126,je vyrobena ze smrkového masivu a patří do nábytkové řady nábytek Gazel. Hlavním znakem jsou plné dvířka a zásuvky s úchytkami elegantního designu. Nábytek je kvalitně opracován, povrchová úprava je provedena zdravotně nezávadným vodouředitelným ekologickým lakem. Technické parametry: Délka- 80 cm Výška- 180 cm Hloubka- 53 cm Material- masiv smrk Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Dvoudvéřová šatní skříň Dona II 126, masiv smrk stojí 14250 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka prodloužené bez úložného prostoru z masivu - Toužíte po dokonalém spánku? Naše postele jednolůžka z masivu jsou prodloužené a přizpůsobené vašim potřebám. Navíc, díky absenci úložného prostoru, se můžete plně soustředit na svůj odpočinek. Ať už si vyberete přírodní dřevo nebo moderní design, naše postele vám poskytnou dokonalý základ pro váš noční odpočinek. Podobné produkty: Zábrana D D926-Domino, Zvýšená postel z masivu Rocco, masiv buk, 140×210, Postel dvoulůžko Hanka,200×200, masiv borovice, Dřevěná rozkládací postel DUO LUX pravá, masiv buk