Latexová matrace LADA, 7 zón

8 179 

Katalogové číslo: 5473 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ hotelový pokoj

Latexová matrace LADA, jádro této latexové matrace je rozděleno do sedni anatomických zón, které správně odpovídají rozložení hmotnosti lidského těla. Díky svým ortopedickým vlastnostem je vhodná pro všechny typy zákazníků, ocení jí hlavně starší populace. Střed matrace je pevnější, v oblasti ramen a kyčlí měkčí. Odvětávací kanálky zajišťují dokonalé provzdušnění matrace. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Hlavní technické údaje : počet zón: 7 výška matrace: cca 16 cm nosnost: 120 kg záruka: 3 roky tvrdost na stupnici 1-4: 2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Latexová matrace LADA, 7 zón stojí 8179 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace Latexové - Latexové matrace jsou jako oblaka, která vám poskytnou nebeský spánek. Jejich měkkost a pružnost vám zajistí dokonalou oporu pro vaše tělo. Pokud hledáte matraci, která se přizpůsobí vašim potřebám, latexové matrace jsou tou správnou volbou. Užijte si luxusní spánek s matrací Latexové!