Látkový domeček pod postel D0477, modrý – bílý

2 650 

Katalogové číslo: 2238 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ látka / čalounění
Délka záruky ⭐ 2 roky

Tento látkový-textilní dětský domeček je určen pro připevnění pod zvýšené postele o výšce 110-120cm ( Sendy, Bella apod.. ) Modro-bílé námořnické provedení se přímo nabízí k použití do chlapeckého dětského pokoje. Jiné typy dětských doplňků naleznete v kategorii Příslušentsví pro postele Je vyroben z pevné bavlněné tkaniny. Připevnění je provedeno pomocí samolepících suchých zipů. Připevněním látkového domečku k posteli vytvoříte dětem vlastní úkryt, kde si mohou hrát a vytvářet svůj vlastní „domeček“. Dvířka a okýnka domečku je možno srolovat a zavěsit pomocí látkových proužků. Výrobek je pratelný v pračce na 30°C. Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Látkový domeček pod postel D0477, modrý – bílý stojí 2650 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele bez úložného prostoru čalouněné - Bezúložkové postele čalouněné jsou jako kus oblohy, na kterém se můžeš v klidu vznášet a snít o nekonečných dobrodružstvích. Tyto postele ti umožní zapomenout na všechny starosti a nechat se unášet na vlnách pohodlí a komfortu. A když už se ti zdá, že se blíží konec tvého snění, můžeš se… Podobné produkty: Textilní chránič na zábrany D219, Domino, Textilní chránič na zábrany D219-ZT, DOMINO, Maxi polštář 406 zelený, Textilní chránič na zábrany D218-ZT, DOMINO