Matrace SENÁTOR SILVER, líná pěna

8 890 

Katalogové číslo: 6751 Kategorie: , ,

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ hotelový pokoj

Matrace SENÁTOR SILVER, líná paměťová pěna představuje matraci, u které máte pocit pozvolného a výrazného zanoření do matrace, kterou chrání potah Silver. zdravotní matraci s 5 anatomickými zónami, jenž poskytnou vašemu tělu a páteři dostatečnou podproru a uvolnění svalstava při spánku. Matrace SENÁTOR SILVER je tvořena 4 cm vrstvou líné pěny (žlutá vrstva), jádro a druhá strana matrace (zelená vrstva) je tvořena studenou pěnou. Líná pěna má pozitivní vliv na krevní oběh, kvalitu spánku a zmírnění bolesti zad. Matraci SENÁTOR SILVER je vhodné položit na laťkový, pevný nebo polohovací lamelový rošt. Potah SILVER: Potahová látka se speciální úpravou SILVER zamezuje tvorbě škodlivých zárodků a bakterií. Vysoce kvalitní stříbrem ionizovaný povrch potahu má antibakteriální účinek. Potah účinně redukuje počet nebezpečných zárodků a bakterií až o 90 % a je proto zvláště vhodný pro alergiky. Kromě prevence vzniku plísní má také schopnost zabraňovat vytváření nepříjemného zápachu. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C. Technické údaje: počet zón: 5 výška matrace: cca 20 cm nosnost: 130 kg záruka: 5 let tvrdost na stupnici 1-3: 2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Matrace SENÁTOR SILVER, líná pěna stojí 8890 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace pro bolavá záda - Matrace pro bolavá záda je jako obláček pod vaším tělem, který vás jemně zvedá a ulevuje vašim bolestivým zádům. Díky svému ergonomickému tvaru a měkkému polstrování vás matrace dokonale podepře a uvolní svaly, aby vaše noční odpočinkové hodiny byly co nejpříjemnější. Pokud hledáte matraci, která vám pomůže s vašimi bolestmi… Podobné produkty: Ortopedická matrace ERGOSTRETCH, 130 kg, 160×200 cm, Měkčí zdravotní matrace ARÉNA, líná pěna, – sada k rozkládací posteli 90×200, 2x45x200 (půlená), Matrace 1+1 zdarma NORA, Středně tvrdá zdravotní matrace Andora, 140×210, 20 cm, 130 kg, studená pěna