Matrace sendvičová RIVIERA plus, 18 cm

3 990 

Katalogové číslo: 9349 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Místo určení ⭐ dětský pokoj
Délka záruky ⭐ 3 roky

Sedmizónová matrace Riviera plus je tvořena třemi vrstvami kvalitní pěny Flexifoam. Součástí matrace je potah Relaxtic prošívaný dutým vláknem, který zajistí matraci dokonalé odvětrávání a vzdušnost. Kvalitní pěny jsou základ Tužší stranu matrace tvoří rovná vrstva pěny Flexifoam (žlutá). Tuhost 7 ze stupnice 1-10. Měkčí strana matrace je tvořena vrstvou pěny Flexifoam rozdělené do 7-zón. (červená). Tuhost 5 ze stupnice 1-10. Jádro tvoří silná vrstva odolné pěny Flexifoam, která je dokonale přizpůsobivá a poddajná. Pratelný potah Relaxtic Sendvičová matrace Riviera plus je opatřena kvalitním potahem Relaxtic. Potah ze silné vrstvy dutého vlákna, výborně absorbuje vlhkost a po té ji přirozenou cestou odvětrává. Potah je snímatelný (dva díly potahu spojené zipem) a pratelný na 60 °C. Matrace Riviera plus má výšku 18 cm s maximální nosností 110 kg. Kdo bude s matrací spokojený? Matrace Riviera plus uspokojí zákazníka, který hledá matraci dvojí tuhostí. Matrace je vyrobena z kvalitní pěny Flexifoam. Potah Relaxtic zajišťuje dokonalé odvětrávání matrace. Matraci Riviera plus je vhodné položit na lamelový (pevný či polohovatelný) nebo pevný laťkový rošt. Technické informace: Počet zón: 7 Výška matrace: 18 cm Nosnost: 110 kg Vyrobeno v ČR Záruka 2 roky – prodloužená záruka na proležení jádra 3 roky po registraci na www stránkách výrobce – viz návod k užití.

Časté otázky

Matrace sendvičová RIVIERA plus, 18 cm stojí 3990 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace Středně tvrdé - S těmito matracemi se vám bude spát jako na obláčku! Středně tvrdé jádro vám poskytne dostatečnou oporu a zároveň se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Každé ráno se budete cítit svěží a odpočatí, připraveni na nový den plný energie. Ať už spíte na břiše, zádech nebo na boku, tyto matrace jsou… Podobné produkty: Ortopedická matrace GUARD ANTIBACTERIAL, 140Kg, 20cm, Matrace sendvičová Junior relax, 16cm, Matrace sendvičová Junior flex, 18cm, Matrace sendvičová Junior relax, 13cm