Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 100×210, 28 lamel

6 248 

Katalogové číslo: npwzmvtfzyu8wkvy Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 100×210 cm
Místo určení ložnice
Značka / řada ⭐ spaní Materasso

Motorový lamelový rošt MOBIL EXPERT 100×210 cm představuje kvalitní rošt za skvělou akční cenu. Tento motorový rošt polohovací na dálkové ovládání s elektrickým dvoumotorovým pohonem je určen jak při zdravotních potížích, tak ke každodenní relaxaci. Jádro roštu tvoří 28ks speciálně tvarovanýh lamel v kaučukových zdvojených pouzdrech. Díky tomu je zajištěno velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Pomocí posuvných jezdců lze nastavit individuální tuhost ve středové (bederní) části roštu. Nosná část roštu je impregnována 100% přírodním levandulovým olejem pro zvýšení hygieny spánku. Rošty se standardně dodávají o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) oproti požadovanému rozměru matrace. Parametry: Počet lamel: 28 Uložení lamel: kaučukové pouzdra Nosnost roštu: 120 kg. Výška roštu: cca 5 cm (výška včetně motoru cca 17 cm) Šířka lamely: cca 3,5 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 100×210, 28 lamel stojí 6248 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Motorové rošty 100x210 cm - Motorové rošty 100x210 cm jsou jako kouzelník, který dokáže proměnit každou postel v nejlepší místo na světě pro odpočinek. Tyto rošty s přídavným jménem jsou jako spolehlivý a tichý sluha, který vám poskytne dokonalou podporu a pohodlí pro váš spánek. S jejich pomocí se budete cítit jako král nebo královna…