Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 80×220, 28 lamel

5 928 

Katalogové číslo: 13302 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 80×220 cm
Místo určení ložnice
Značka / řada ⭐ spaní Materasso

Motorový lamelový rošt MOBIL EXPERT 80×220 představuje kvalitní rošt za skvělou akční cenu. Tento motorový rošt polohovací na dálkové ovládání s elektrickým dvoumotorovým pohonem je určen jak při zdravotních potížích, tak ke každodenní relaxaci. Jádro roštu tvoří speciálně tvarované lamely v kaučukových zdvojených pouzdrech. Díky tomu je zajištěno velmi dobré přizpůsobení tlaku těla na ploše lůžka. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Pomocí posuvných jezdců lze nastavit individuální tuhost ve středové (bederní) části roštu. Nosná část roštu je impregnována 100% přírodním levandulovým olejem pro zvýšení hygieny spánku. Rozměr roštu odpovídá požadovanému rozměru matrace. Rošty se standardně dodávají o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) oproti požadovanému rozměru matrace. Parametry: Rozměr: 80×220 cm Uložení lamel: kaučukové pouzdra Nosnost roštu: 120 kg. Výška roštu: cca 5 cm (výška včetně motoru cca 17 cm) Šířka lamely: cca 3,5 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 80×220, 28 lamel stojí 5928 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Motorové rošty 80x220 cm - Motorové rošty 80x220 cm jsou ideálním řešením pro ty, kteří chtějí mít kontrolu nad svým spánkem. Díky motoru se snadno nastaví poloha, která nejvíce vyhovuje vašemu tělu a přispívá k lepšímu odpočinku. Tyto rošty jsou také velmi praktické, protože se dají snadno ovládat pomocí dálkového ovladače. Pokud hledáte dokonalý spánek,… Podobné produkty: Motorový lamelový rošt FLEX MOBIL R6, 80×220