Motorový lamelový rošt FLEX MOBIL R6, 80×200

9 650 

Katalogové číslo: podxagqgehty57j3 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 80×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj
Délka záruky ⭐ 2 roky

Motorový lamelový rošt FLEX mobil R6 představuje kvalitní rošt za dobrou cenu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech na rámu jsou rozložené do 3 anatomických zón. Lamely jsou výkyvné a zvýšené. Zvýšené lamely zaručují lepší spolupráci s matrací, která se tam může více tvarovat a vy tak dosáhnete lepšímu komfortu. Rošt má elektrické ovládání, které pohání dvoumotorový motor. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost lamelového roštu. V bederní části jsou lamely zesílené. Je vhodný pro pěnové, sendvičové a latexové matrace. Rám i lamely roštu jsou opatřeny karbonovou fólií, která dřevěné části lépe chrání proti atmosférickým vlivům a zároveň je šetrnější k potahu matrace Uvedený rozměr roštu odpovídá požadovanému rozměru matrace. Rošty se standardně dodávají o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) oproti požadovanému rozměru matrace. Technické parametry: uložení lamel: kaučukové pouzdra nosnost roštu: 120 kg. výška roštu: cca 7,5 cm šířka lamely: cca 3,6 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno v SR.

Časté otázky

Motorový lamelový rošt FLEX MOBIL R6, 80×200 stojí 9650 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Motorové rošty 80x200 cm - Motorové rošty 80x200 cm jsou jako kouzelník, který dokáže proměnit každou postel v luxusní spánek na míru. S jejich pomocí si můžete nastavit polohu podle vašich představ a užívat si dokonalé pohodlí. Tyto rošty jsou nejen praktické, ale i stylové a moderní, díky čemuž se stanou skvělým doplňkem vaší ložnice. Podobné produkty: Motorový lamelový rošt PRIMAFLEX motor 80×200, 28 lamel, Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 80×200, 28 lamel, Motorový lamelový rošt PORTOFLEX motor 80×200, 28 lamel, Motorový lamelový rošt DUOSTAR motor 80×200, 28 lamel