Motorový vyklápěcí rošt DOUBLE Mobil BV, boční výklop levý

9 290 

Katalogové číslo: 13548 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Nosnost ( na osobu ) ⭐ 120-130 kg

Motorový vyklápěcí lamelový rošt DOUBLE Mobil BV – levý je speciální rošt s unikátní kombinací elektrického polohování a bočního vyklápění. V nabídce máme také pravé provedení tohoto roštu. Pevné a pružné provedení Rošt Double mobil BV obsahuje 28 drevěných lamel. které jsou uloženy v pružných výkyvných pryžových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel dobře kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Lamelový rošt Double mobil BV má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku 5 lamel s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Elektrické polohování bezdrátovým ovladačem Základem tohoto roštu jsou dva nezávislé motory, uložené ve společném pouzdru. Polohování hlavové a nožní části se provádí pomocí bezdrátového ovladače. Chod každého motoru je tichý a pozvolný. Motorové ovládání roštu zcela jistě využijete jak při každodenní relaxaci, tak při možných zdravotních potížích. Snadné a komfortní vyklápění Vyklápěcí rošt je vhodné umístit do postele s úložnými boxy, díky možnosti výklopu se snadno a rychle dostanete do úložných prostor. Rošt je opatřen bočním plynovým systémem zdvihu lamel (písty) a tím umožňuje snadný přístup do úložného prostoru. Uvedené rozměry roštu odpovídají požadovanému rozměru matrace. Rošty jsou standardně o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) proti požadovanému rozměru matrace pro jednoduché vložení do rámu postele. Parametry: Počet lamel: 28 Uložení lamel: pyržové výkyvné pouzdro Nosnost roštu: 120 kg Výška roštu: cca 6,5 cm ( s motorovým pouzdrem ca 17 cm ) Šířka lamely: cca 3,6 cm Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Motorový vyklápěcí rošt DOUBLE Mobil BV, boční výklop levý stojí 9290 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Motorové rošty 90x200 cm - S motorovými rošty 90x200 cm si můžete užít naprosté pohodlí a relaxaci při každodenním spánku. Tyto moderní rošty umožňují snadné nastavení polohy podle vašich potřeb a přináší tak dokonalý komfort pro vaše tělo. S jejich pomocí se ráno probudíte plní energie a odpočatí. Pokud hledáte kvalitní a inovativní řešení pro… Podobné produkty: Motorový lamelový rošt PRIMAFLEX motor 90×200, 28 lamel, Motorový vyklápěcí rošt DOUBLE Mobil BV, boční výklop pravý, Motorový lamelový rošt Double MOBIL T5, 90×200, 28 lamel, Motorový lamelový rošt DUOSTAR motor 90×200, 28 lamel