Noční stolek dvouzásuvkový L25

5 486 

Katalogové číslo: 12344 Kategorie:
Značka: Postele BMB

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 4-6 týdnů
Materiál ⭐ laminovaná deska
Délka záruky ⭐ 2 roky

Noční stolek dvouzásuvkový L25 je vyráběn z kvalitních laminovaných desek. Je vhodný ke všem postelím řady BMB LINE, především pak k postelím Karlo, Klára a Laura a Marika. Zásuvky se pohybují na kovových pojezdech. Technické parametry: noční stolek (š 50, v 50, hl. 35 cm) Je dodáván ve smontovaném stavu. Vyrobeno v ČR. Máte zájem o tento výrobek v některém z nabízených odstínů barevného provedení a nejste si jisti, zda se vám bude zvolená barva líbit? V takovém případě vám můžeme zcela ZDARMA zaslat vybraný vzorek. Záleží nám na tom, ať si správně vyberete a jste pak se zakoupeným zbožím maximálně spokojeni. Pro zaslání vzorku potřebujeme znát vaší adresu a název vybraného odstínu. Tyto údaje nám můžete zaslat emailem na [email protected] nebo je vložit prostřednictvím tohoto formuláře.

Časté otázky

Noční stolek dvouzásuvkový L25 stojí 5486 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele z lamina bez úložného prostoru - Postel z lamina je ideální volbou pro minimalistický styl bydlení. Její jednoduchý design a čisté linie dodají interiéru moderní vzhled. Navíc, díky absenci úložného prostoru, se na ní můžete dokonale vyspat a zapomenout na všechny starosti dne. Pokud hledáte postel, která vám poskytne pohodlí a zároveň se hodí do každého… Podobné produkty: Nízký regál TETRIS 72, dub wotan, Rozšířená postel dvoulůžko CANARIA 200×200, Rozkládací postel MINDES 80, bílá borovice, Rozkládací postel TANDEM PLUS Levá – oblá