Polohovací lamelový rošt DOUBLE expert T5, 28 lamel

2 580 

Katalogové číslo: 12093 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Nosnost ( na osobu ) ⭐ 120-130 kg

Lamelový polohovací rošt DOUBLE expert T5 představuje kvalitní rošt za dobrou cenu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Rošt má mechanické polohování hlavy a nohou, které lze nastavit v 10-ti polohách. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost lamelového roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Je vhodný pro pěnové, sendvičové a latexové matrace. Uvedený rozměr roštu odpovídá požadovanému rozměru matrace. Rošty se standardně dodávají o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) oproti požadovanému rozměru matrace. Parametry: Počet lamel: 28 Uložení lamel: kaučukové pouzdra Nosnost roštu: 120 kg. Výška roštu: cca 5 cm Šířka lamely: cca 3,5 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno v SR.

Časté otázky

Polohovací lamelový rošt DOUBLE expert T5, 28 lamel stojí 2580 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Rošty Polohovací - Rošty polohovací jsou jako kouzelné křeslo, které si můžeš přizpůsobit podle svého libovolného pohodlí. S jejich pomocí se můžeš snadno dostat do dokonalé polohy pro relaxaci, čtení nebo dokonce i práci. Tyto rošty jsou nejenom praktické, ale i stylové a určitě ozdobí každý interiér.