Polohovací lamelový rošt DOUBLE expert XXL, 150kg, 90×200

4 290 

Katalogové číslo: ec2aucas4awc8jro Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ložnice
Značka / řada ⭐ spaní Materasso

Polohovací lamelový rošt do postele DOUBLE Expert XXL představuje luxusní nastavitelný rošt s polohovaním hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel, lamely jsou uloženy ve speciálních výkyvných gumových pouzdrech, uložených nad rámem roštu. Díky této technologii se pyšní tento rošt vysokou nosností 150 Kg. Anatomické uspořádání lamel dobře kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Lamelový rošt Double Expert má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku zdvojené lamely s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Polohovací rošt je vhodné pořídit do jakékoli postele, kde požadujete možnost výškového naklápění hlavy a nohou. Rošt je opatřen zvedacími kovovými mechanismy s několika zarážkami poloh. Uvedené rozměry roštu odpovídají požadovanému rozměru matrace. Rošty jsou standardně o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) proti požadovanému rozměru matrace pro jednoduché vložení do rámu postele. Parametry: Počet lamel: 28 Uložení lamel: gumové výkyvné pouzdro nad rámem postele Nosnost roštu: 150 kg Výška roštu: cca 8 cm Šířka lamely: cca 3,6 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Polohovací lamelový rošt DOUBLE expert XXL, 150kg, 90×200 stojí 4290 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Polohovací rošty 90x200 cm - Polohovací rošty 90x200 cm jsou jako kouzelné křeslo, které se přizpůsobí tvému tělu a přináší ti neuvěřitelný komfort. S nimi si můžeš užít dokonalý odpočinek a vstát z postele jako nový člověk. Tyto rošty jsou nejen praktické, ale také krásné a elegantní, takže se stanou skvělým doplňkem tvého interiéru. Podobné produkty: Polohovací rošt DUOSTAR HN 90×200, 28 lamel, Polohovací rošt do postele SYSTEMA FLEX 90×200, 28 lamel, Polohovací lamelový rošt do postele DOUBLE EXPERT 90×200