Polštář se snímatelným potahem čtverec D245-Domino

420 

Katalogové číslo: 10310 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Materiál ⭐ látka / čalounění
Místo určení ⭐ dětský pokoj

Polštář se snímatelným potahem čtverec D245 Polštář se snímatelným potahem D245 je vyroben z pevné bavlněné tkaniny s vnitřní výplní. Slouží jako důležitý doplňek každé postele neboť zvyšuje pocit pohodlí a doplňuje svou barevností vzhled pokoje. Polštář je sešitý ze dvou potahů, tzn. že vám tento polštářek nabízí dvě různé barvy, podle kterých můžete barevně doladit dětskou postel vašeho dítěte. Potah je po odepnutí zipu pratelný v pračce na 40°C. Na výběr je několik barevných provedení. Rozměry: š-40 cm v-40 cm Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Polštář se snímatelným potahem čtverec D245-Domino stojí 420 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele bez úložného prostoru čalouněné - Bezúložkové postele čalouněné jsou jako kus oblohy, na kterém se můžeš v klidu vznášet a snít o nekonečných dobrodružstvích. Tyto postele ti umožní zapomenout na všechny starosti a nechat se unášet na vlnách pohodlí a komfortu. A když už se ti zdá, že se blíží konec tvého snění, můžeš se… Podobné produkty: Područka – oranžová 403, chránič na zábrany, Textilní chránič na zábrany D218-RF, DOMINO, Textilní chránič na zábrany D219-ZT, DOMINO, Textilní chránič na zábrany D218TZ, Domino