Polštář se snímatelným potahem D225-Domino

699 

Katalogové číslo: 282 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Místo určení ⭐ dětský pokoj
Specifikace ⭐ český výrobek

Polštář se snímatelným potahem D225 Polštář se snímatelným potahem D225 je vyroben z pevné bavlněné tkaniny s vnitřní výplní. Slouží jako důležitý doplňek každé postele neboť zvyšuje pocit pohodlí a doplňuje svou barevností vzhled pokoje. Polštář je sešitý ze dvou potahů, tzn. že vám tento polštářek nabízí dvě různé barvy, podle kterých můžete barevně doladit dětskou postel vašeho dítěte. Potah je po odepnutí zipu pratelný v pračce na 40°C. Na výběr je několik barevných provedení. Rozměry: š-90 cm v-30 cm Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Polštář se snímatelným potahem D225-Domino stojí 699 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele bez úložného prostoru - Bez úložného prostoru pod postelí se toho mnoho nevejde, ale právě to je důvod, proč si na ni můžete lehnout a nechat se unášet do snů. Postel bez úložného prostoru je jako čistý list papíru, připravený na to, aby na něj napsal svůj příběh spánek. Podobné produkty: Textilní chránič na zábrany MONTERO-16, modrá, Textilní domeček 7, boční – k hornímu spaní D243TZ – Domino, Sedací polštář DOMINO D244-TZ, Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-ZT