Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-OZ

699 

Katalogové číslo: 2959 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Místo určení ⭐ dětský pokoj
Specifikace ⭐ český výrobek

Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-OZ Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-OZ je vyroben z pevné bavlněné tkaniny s vnitřní výplní. Slouží jako důležitý doplňek každé postele neboť zvyšuje pocit pohodlí a doplňuje svou barevností vzhled pokoje. Polštář je sešitý ze dvou potahů, tzn. že vám tento polštářek nabízí dvě různé barvy, podle kterých můžete barevně doladit dětskou postel vašeho dítěte. Potah je po odepnutí zipu pratelný v pračce na 40°C. Barevná kombinace: oranžovo-zelená. Rozměry: š-90 cm v-30 cm Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-OZ stojí 699 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele bez úložného prostoru - Bez úložného prostoru pod postelí se toho mnoho nevejde, ale právě to je důvod, proč si na ni můžete lehnout a nechat se unášet do snů. Postel bez úložného prostoru je jako čistý list papíru, připravený na to, aby na něj napsal svůj příběh spánek. Podobné produkty: Textilní domeček 6, čelní – k hornímu spaní D239RF – Domino, Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-ZT, Sedací polštář DOMINO D244-TZ, Textilní domeček 7, boční – k hornímu spaní D243TZ – Domino