Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti NATY3, masiv borovice

16 500 

Katalogové číslo: 11749 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 3-5 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Barva – odstín ⭐ světlé odstíny

Tato dětská patrová poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti NATY, je vyrobena z masivní borovice. Povrchová úprava je provedena atestovaným lakem. Povrch materiálu je lehce strukturovaný. Na přání je možno provést moření dle zobrazeného vzorníku. V případě zájmu o kombinaci dvou barev postele to prosím uveďte do pozmánky při objednávce. Postel je dodávána s žebříkem určeným k připevnění na levou stranu, v případě, že chcete, aby byl žebřík umístěn na pravé straně, uveďte prosím tento požadavek do poznámky u objednávky. Přední zábranu je možno demontovat. Palanda nelze rozložit na 2 samostatné postele. Cena postele je včetně 3ks roštů, 2ks šuplíků a 3ks matrací z PUR pěny ( 2ks 200x90x8cm a 1ks 190x90x8 cm ) Hlavní technické údaje : Délka- 210 cm Výška- 178 cm Výška mezi postelemi- 70 cm Šířka- 97 cm Nosnost- 3×80 kg Material- masiv borovice Dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Časté otázky

Poschoďová postel s přistýlkou a úložným prostorem pro 3 děti NATY3, masiv borovice stojí 16500 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka z masivu s úložným prostorem - Toužíš po kvalitním spánku a praktickém úložném prostoru? Naše postele jednolůžka z masivu jsou tím pravým řešením! Díky své pevné konstrukci z masivního dřeva ti zaručí maximální pohodlí a stabilitu. Navíc disponují praktickým úložným prostorem, kam můžeš uložit veškeré své věci a udržet si tak svůj pokoj v pořádku. S… Podobné produkty: Zvýšená postel s úložným prostorem Rita, masiv smrk, 80×200, 90×200, Patrová postel s úložným prostorem JAKUB, masiv borovice, Zvýšená postel Concepta 2, s úložným prostorem, masiv buk, 90×200, Poschoďová postel s úložným prostorem pro 3 děti MAX, masiv borovice