Postel ANNY 239, masiv smrk, 180x200cm

9 690 

Katalogové číslo: 12771 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ přírodní lak

Dvoulůžková postel ANNY 239 patří do nábytkové řady nábytek Gazel. Postel jednoduše doplníte také dalším stylovým nábytkem ze stejné výrobní řady Gazel-Anny. Postel je vyrobena z masivu smrk o síle 2,5 cm v bílém transparentním laku (prosvítá textura dřeva) . Plné hlavové čelo v designu skládaných desek v bílém odstínu je stylově doplněno horní lištou v hnědé barvě. Tato postel je stabilní, pevná a designově dokonalá pro vaší ložnici. Pevnost konstrukce je zvýšená středovou výztuhou s přídavnou podpěrnou nohou. Rošty a matrace nejsou součástí postele. Vhodné matrace můžete vybírat v kategorii matrace do postele. Zvýšená postel je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. Hlavní technické údaje : Délka- 209 cm Šířka- 194 cm Výška- 71 cm Výška čela u nohou- 38 cm Výška k bočnici- 38 cm Nosnost- 2×120 kg Material- masiv smrk Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Postel ANNY 239, masiv smrk, 180x200cm stojí 9690 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Manželská postel z masivu OLYMPIA 1, masiv buk – lak bílá, Postel dvoulůžko Hanka, masiv borovice, Dvojlůžko z masivu – THORSTEN 005N, 160×200, masiv smrk, Manželská postel z masivu THORSTEN 008, 180×200 – smrk