Postel jednolůžko DREW-125 z masivu borovice

4 560 

Katalogové číslo: 6016 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 6-8 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Barva – odstín ⭐ přírodní lak

Postel jednolůžko DREW-125 patří do nábytkové řady – Nábytek DREWMAX. Nábytek z masivní borovice je variabilní, vybavení pokoje lze doplňovat dokoupením dalších prvků. Postel z borovice je speciálně navržena pro spokojený a zdravý spánek. Tato postel je vhodná do každého stylového pokoje či ložnice. Ložnici z masivu borovice lze dále doplnit o šatní skříně, komody, noční stolky atd. Postel neobsahuje rošt a matraci. Technické parametry: šířka- 87,5/97,5 cm výška čela u hlavy- 68,5 cm výška čela u nohou- 41 cm výška od země k roštu- 27 cm výška pod postelí- 25 cm výška k bočnici- 39 cm délka- 207 cm nosnost- 120 kg dodáváno v demontu, vyrobeno v EU.

Časté otázky

Postel jednolůžko DREW-125 z masivu borovice stojí 4560 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka z masivu bez úložného prostoru - Toužíte po kvalitním a pohodlném spánku? Pak si určitě zamilujete naše postele jednolůžka z masivu! Tyto postele jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a nabízejí dokonalou podporu pro vaše tělo. Navíc jsou bez úložného prostoru, což znamená, že se nebudete muset starat o zbytečné věci pod postelí. Pokud hledáte dokonalou postel… Podobné produkty: Palanda – poschoďová postel DOMINO D859/BC nízká, masiv buk, Poschoďová postel pro holky elko DOMINO D908 – RF, masiv smrk, Rohová zvýšená úložná postel jednolůžko ELA – Levá, 120×200, masiv buk, Postel jednolůžko Hanka, 90×200, masiv borovice, moření ořech