Postel z masivu Lettya, 160×200, masiv buk cink jádrový

12 390 

Katalogové číslo: 12774 Kategorie:
Značka: Postele GAZEL

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ přírodní lak

Dvoulůžková zvýšená postel Lettya patří do nábytkové řady nábytek Gazel. Postel jednoduše doplníte také dalším stylovým nábytkem ze stejné výrobní řady Gazel. Postel je vyrobena z masivu buk cink o síle 2,5 cm v přírodním laku. Hlavové čelo je vzdušné, tvořené příčným žebrováním. Tato postel je stabilní, pevná a designově dokonalá pro vaší ložnici. Pevnost konstrukce je zvýšená středovou výztuhou s přídavnou podpěrnou nohou. Rošty a matrace nejsou součástí postele. Vhodné matrace můžete vybírat v kategorii matrace do postele. Zvýšená postel Salga je dodávána v rozloženém stavu v pevných kartonových krabicích s váhou jednotlivých krabic do 50 kg. Součástí balení je přehledný montážní návod a kování. Hlavní technické údaje : Délka- 208 cm Šířka- 168 cm Výška- 120 cm Výška čela u nohou- 54 cm Výška bočnice- 44 cm Nosnost- 2×120 kg Material- masiv buk cink jádrový Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Postel z masivu Lettya, 160×200, masiv buk cink jádrový stojí 12390 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Manželské postele u masivu bez úložného prostoru - Manželská postel u masivu bez úložného prostoru je jako krásný kus nábytku, který se pyšní svou jednoduchostí a elegancí. Přestože nenabízí žádné skryté úložné prostory, jeho kvalitní dřevěné provedení a pohodlná matrace zaručují dokonalý noční odpočinek. Když se k němu přidá přídavné jméno, můžeme říci, že manželská postel u masivu… Podobné produkty: Zvýšená postel z masivu Riči, 160×200, 180×200, masiv buk, Postel z masivu – dvojlůžko FILIP senior 180×200, buk, Vysoká dřevěná buková postel VANDA, Postel z masivu – dvoulůžko VAREZZA 1, masiv buk – moření bílá-přírodní buk