Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI A, levá, lamino

19 670 

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 8 – 10 týdnů
Materiál ⭐ laminovaná deska
Barva – odstín ⭐ bříza / javor

Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI A je vyrobena z lamina v různých dezénech a patří do nábytkové řady ložnice a postele MONARC. Rozkládací postel je ve složeném stavu možné využít jako pohovkou pro každodenní sezení např. v obývacím pokoji, ale i jako kvalitní lůžko, které splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a spokojený spánek. Pokud postel FLEXI A rozložíme, získáme plnohodnotné dvojlůžko o rozměru 180 x 200 cm, vhodné pro každodenní spaní. Lehací plochy obou lůžek jsou ve stejné výšce, stejně jako u klasického dvojlůžka. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. V ceně postele jsou dva laťové rošty pevně spojené s postelí a dvě jednotlivé zásuvky pod postel, které vám nabízí praktický úložný prostor. Do postele je možné umístit sadu matrací o rozměrech 90×200 + 2x45x200 cm (půlená). Nabídku sad matrací naleznete v kategorii doporučujeme dokoupit. Pokud nechcete půlenou matraci je možné do postele umístit dvě matrace o rozměru 90×200. V takovém případě doporučujeme maximální výšku matrace 10-15 cm. Při složeném stavu postele, budou matrace položeny na sobě. Technické parametry: šířka- 207, 2 cm výška- 90,5 cm hloubka- 100190 cm nosnost- 2×100 kg dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI A, levá, lamino stojí 19670 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka z lamina rozkládací s úložným prostorem - Ráno se probudíš v posteli jednolůžku z lamina s úložným prostorem a užiješ si pocit klidného spánku. Když se rozhodneš pro rozkládací verzi, máš dostatek místa pro hosty nebo pro relaxaci při sledování své oblíbené televizní show. A když už máš dost zábavy, schováš své věci do úložného prostoru a… Podobné produkty: Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI A, pravá, lamino, Rozkládací postel s úložným prostorem FLEXI B, lamino