Rozkládací postel s úložným prostorem TANDEM KLASIK

25 645 

Katalogové číslo: 5969 Kategorie:
Značka: Postele BMB

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 4-6 týdnů
Materiál ⭐ laminovaná deska
Barva – odstín ⭐ bílá

Rozkládací postel s úložným prostorem TANDEM KLASIK, 90 x 200 cm z nábytkové řady Ložnice a postele BMB line, která je vyráběna z kvalitního lamina. Na výběr je více dezénů. Postel je ve složeném stavu možné využít jako pohovku pro každodenní sezení např. v obývacím pokoji, ale i jako kvalitní lůžko, které splňuje ty nejvyšší nároky na zdravý a spokojený spánek. Pokud postel TANDEM KLASIK rozložíme, získáme plnohodnotné dvojlůžko o rozměru 180 x 200 cm, vhodné pro každodenní spaní. Lehací plochy obou lůžek jsou ve stejné výšce, stejně jako u klasického dvojlůžka. Ve složeném stavu jsou obě matrace umístěny na sobě a při rozložení se přetažením jedné z matrací vytvoří jednolitá lehací plocha. Cena postele je včetně roštů, bez matrací. Do postele je možné umístit sadu matrací o rozměrech 90×200 + 2x45x200 cm (půlená). Nabídku sad matrací naleznete v kategorii doporučujeme dokoupit. Pokud nechcete půlenou matraci je možné do postele umístit dvě matrace o rozměru 90×200 cm. V takovém případě doporučujeme maximální výšku matrace 10-15 cm. Při složeném stavu postele budou matrace na sobě. K posteli lze dokoupit noční stolky či komody a šatní skříň, díky tomuto nábytku, který je vyráběn ve stejném designu si vytvoříte krásnou a jedinečnou ložnici v barevném dezénu, který se líbí právě vám. Hlavní technické údaje : Délka: 206,4 cm Šířka: 99 cm Výška k bočnici: 37,5 cm Výška včetně čela: 90 cm Nosnost: 2×120 kg Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Rozkládací postel s úložným prostorem TANDEM KLASIK stojí 25645 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele rozkládací z lamina s úložným prostorem - Rozkládací postele z lamina s úložným prostorem jsou jako kouzelné skříně, které dokážou ukrýt veškeré vaše tajemství a přitom vám poskytnout pohodlný spánek. Tyto postele jsou nejen praktické, ale také stylové a dokáží se snadno přizpůsobit každému interiéru. S jejich pomocí si můžete užít nejen spokojený spánek, ale také útulný… Podobné produkty: Rozkládací postel jednolůžko s úložným prostorem TANDEM KLASIK levá, Rozkládací postel TANDEM JORA s uložným prostorem, Rozkládací postel s úložným prostorem TANDEM KLASIK pravá