Rozšířená postel dvoulůžko CANARIA 200×200

11 590 

Katalogové číslo: bl383nsfxyus9d5p Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 5-7 týdnů
Materiál ⭐ laminovaná deska
Barva – odstín ⭐ bříza / javor

Moderní postel s poutavým designem Dvoulůžková postel CANARIA patří mezi kvalitní a poctivé české výrobky. Na výrobu postele jsou použity kvalitní laminované desky, které jsou opatřeny odolnou ABS hranou. Do postele je možno vložit laťkové, lamelové nebo motorově ovládané rošty. Postel z lamina Canaria se vyrábí v rozměru 200×200 cm. Na zakázku je ji možno vyrobit v prodloužené verzi délky 210 cm a 220 cm. Poměr cena / užitná hodnota je zde na velmi dobré úrovni a proto můžeme tuto postel určitě každému doporučit. Provedení a technické vlastnosti postele Canaria Na výběr je k dispozici několik odstínů dřeva. Mezi velmi oblíbené dezény patří například Dub sonoma, Oregon, San remo nebo univerzální buk. Na úvodním obrázku je postel v odstínu Buk světlý. Rám postele Canaria je vyroben z odolných laminovaných desek tloušťky 2,5cm. Díky tomuto zesílenému provedení je postel dostatečně pevná a odolná. Všechny hrany jsou opatřeny tzv. ABS hranou (materiál odolný proti mechanickému poškození ). U rámu postele je síla ABS hrany 2mm. Celkový vzhled této postele působí příjemně a elegantně. Čelo u hlavy je tvořeno vodorovnými příčkami. Výška čela je ca 98 cm, takže se o něj můžete pohodlně opřít například s polštářem za hlavou. Výška čela u nohou a bočnice je cca 50 cm. Pokud do postele vložíte lamelové rošty a ca 20 cm vysoké matrace, bude výsledná výška ložné plochy ca 62 cm nad zemí. Tuto výšku ocení všichni, kteří hledají pohodlné a rychlé vstávání či ulehání na postel. Postel Canaria je po smontování velmi pevná a celkově stabilní. Rohové spojení bočnice a čel je řešeno pomocí hlavních spojovacích šroubů a dřevěných kolíků. Spojení je po dotažení šroubů dostatečně pevné a kvalitní. Z venkovní části postele není žádný spojovací prostředek viditelný. Manipulace a montáž – snadno a bezproblémů Výrobek je dodáván v rozloženém demontovaném stavu – jednotlivé části ( čela, bočnice ) jsou zabaleny v pevných kartónových obalech. Díky tomuto balení je manipulace s postelí velmi snadná – jednotlivé balíky může přenášet a stěhovat jedna osoba. Po rozbalení krabic je uvnitř přiložena krabička s kováním a návod na smontování postele v grafické obrázkové podobě. Montáž postele je ideální provádět ve dvou osobách. Dle naší zkušenosti však jeden více zručný člověk zvládne taky. Celá montáž zabere přibližně 0,5 hodiny práce. Pro montáž postele není potřeba vlastnit žádné speciální nářadí ( doporučuje se kladívko na zatloukání kolíků). Při montáži nebudete potřebovat lepidlo, postel Canarii tak můžete v budoucnu kdykoli zpětně rozložit a přestěhovat. Cena postele je bez roštů, matrací, nočního stolku a doplňků. Hlavní technické údaje : Délka-205 cm Šířka- 206 cm Výška k bočnici-50 cm Výška včetně čela-98 cm Tloušťka materiálu: 2,5 cm Nosnost: 2 x 130 kg Typ hrany: ABS Dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Rozšířená postel dvoulůžko CANARIA 200×200 stojí 11590 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele z lamina bez úložného prostoru - Postel z lamina je ideální volbou pro minimalistický styl bydlení. Její jednoduchý design a čisté linie dodají interiéru moderní vzhled. Navíc, díky absenci úložného prostoru, se na ní můžete dokonale vyspat a zapomenout na všechny starosti dne. Pokud hledáte postel, která vám poskytne pohodlí a zároveň se hodí do každého… Podobné produkty: Noční stolek dvouzásuvkový L25, Střední regál TETRIS 140, dub sonoma, Rozšířená manželská postel Maria 200×200, Vysoký regál TETRIS 197, bílá lesk