Textilní chránič na zábrany MONTERO-16, modrá

483 

Katalogové číslo: 3599 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ Na dotaz
Délka záruky ⭐ 2 roky

Textilní chránič na zábrany MONTERO-16, modrá – na zábranu se chránič připevňuje nasazením. Chrániče jsou téměř nezbytným doplňkem každé postele, neboť vytvářejí pocit pohodlí a zvyšuji bezpečnost dítěte při spánku. Výrobek je pratelný v pračce na 40°C. Tento textilní hránič je určen na zábrany u postelí Kalimero, Nový Klasik, Donald, Ferda, Petr, Petra, Bolzano, Miki a Pedro. Rozměry: d-40 cm, v-17 cm, hl-8 cm Materiál: molitan Barevné provedení: modrá Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Textilní chránič na zábrany MONTERO-16, modrá stojí 483 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele bez úložného prostoru - Bez úložného prostoru pod postelí se toho mnoho nevejde, ale právě to je důvod, proč si na ni můžete lehnout a nechat se unášet do snů. Postel bez úložného prostoru je jako čistý list papíru, připravený na to, aby na něj napsal svůj příběh spánek. Podobné produkty: Textilní tunel – zábrana B DOMINO D235-ZT, Domeček, stan/ zábrana B,A D234RF – Domino, Polštář se snímatelným potahem DOMINO D225-ZT, Sedací polštář DOMINO D244-OZ