Vyklápěcí lamelový rošt DOUBLE BV XXL – boční výklop, 150kg, 100×200

4 900 

Katalogové číslo: n4ndxu91cf8whml7 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 100×200 cm
Místo určení ložnice
Značka / řada ⭐ spaní Materasso

Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE BV XXL představuje luxusní bočně výklopný rošt bez polohovaní hlavy a nohou. Lamely jsou uloženy ve speciálních výkyvných gumových pouzdrech, uložených nad rámem roštu. Díky této technologii se pyšní tento rošt vysokou nosností 150 Kg. Anatomické uspořádání lamel dobře kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Lamelový rošt Double klasik BV má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku zdvojené lamely s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Vyklápěcí rošt je vhodné umístit do postele s úložnými boxy, díky možnosti výklopu se snadno a rychle dostanete do úložných prostor. Rošt je opatřen bočním plynovým systémem zdvihu lamel (písty) a tím umožňuje přístup do úložného prostoru. Uvedené rozměry roštu odpovídají požadovanému rozměru matrace. Rošty jsou standardně o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) proti požadovanému rozměru matrace pro jednoduché vložení do rámu postele. Parametry: Uložení lamel: gumové výkyvné pouzdro nad rámem postele Nosnost roštu: 150 kg Výška roštu: cca 10 cm Šířka lamely: cca 3,6 cm Doporučené matrace: sendvičové matrace, latexové matrace a matrace ze studené nebo líné pěny Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Vyklápěcí lamelový rošt DOUBLE BV XXL – boční výklop, 150kg, 100×200 stojí 4900 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Vyklápěcí rošty 100x200 cm - Vyklápěcí rošty 100x200 cm jsou jako kouzelná brána do světa snů. Stačí je vyklopit a nechat se unášet vysoko nad zemí, kde se můžete plavit v oblaku měkkých peřin a snít nekonečné sny. Tyto rošty jsou také praktickým řešením pro každého, kdo potřebuje ušetřit místo v bytě. Stačí je sklopit… Podobné produkty: Vyklápěcí lamelový rošt DOUBLE NV XXL – čelní výklop, 150kg, 100×200, Vyklápěcí lamelový rošt Double BV, boční výklop, 100×200, Vyklápěcí polohovací rošt Double NV, čelní výklop, 100×200, 28 lamel