Vyklápěcí polohovací rošt DOUBLE BVH, 70×200, boční výklop levý

4 300 

Katalogové číslo: 13603 Kategorie:

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 12-20 dní
Rozměr ⭐ 70×200 cm
Místo určení ⭐ dětský pokoj
Místo určení ložnice

Vyklápěcí lamelový rošt do postele DOUBLE BVH 70×200 – levý je skvělý bočně výklopný rošt s možností polohování hlavy. V nabídce máme také pravé provedení tohoto roštu. Pevné a pružné provedení Rošt Double BVH obsahuje 28 dřevěných lamel, které jsou uloženy v pružných výkyvných pryžových pouzdrech. Polohování hlavové části je řešeno mechanickým kováním – ovládá se ručně pomocí textilního popruhu ve tvaru ucha. Anatomické uspořádání lamel dobře kopíruje křivky těla a má příznivý vliv na polohu těla při spánku. Lamelový rošt Double BVH má pro zvýšení komfortu v oblasti hrudníku 5 lamel s nastavitelnou tuhostí dle požadavku uživatele, středový popruh zajišťuje zvýšenou stabilitu roštu. Snadné a komfortní vyklápění Vyklápěcí rošt je vhodné umístit do postele s úložnými boxy, díky možnosti výklopu se snadno a rychle dostanete do úložných prostor. Rošt je opatřen bočním plynovým systémem zdvihu lamel (písty) a tím umožňuje snadný přístup do úložného prostoru. Uvedené rozměry roštu odpovídají požadovanému rozměru matrace. Rošty jsou standardně o 1 cm užší (šířka) a o 4 cm kratší (délka) proti požadovanému rozměru matrace pro jednoduché vložení do rámu postele. Technické údaje: Rozměr: 70×200 cm Počet lamel: 28 Uložení lamel: pryžové výkyvné pouzdro Nosnost roštu: 120 kg Výška roštu: cca 6,5 cm Šířka lamely: cca 3,6 cm Vyrobeno na Slovensku.

Časté otázky

Vyklápěcí polohovací rošt DOUBLE BVH, 70×200, boční výklop levý stojí 4300 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Vyklápěcí rošty 70x200 cm - Vyklápěcí rošty 70x200 cm jsou jako kouzelný trik, který promění vaše lůžko z pohodlného místa na místnost na praktický úložný prostor. Tyto rošty jsou nejenom praktické, ale i stylové, díky svému modernímu designu a vynikající kvalitě materiálů. S nimi budete mít všechny své věci na dosah ruky a vaše lůžko… Podobné produkty: Vyklápěcí polohovací rošt Double NV, čelní výklop, 70×200, 28 lamel, Vyklápěcí polohovací rošt DOUBLE BVH, 70×200, boční výklop pravý