Zdravotní matrace BRIGITA, líná pěna + studená pěna

9 307 

Katalogové číslo: 5464 Kategorie: ,

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ hotelový pokoj

Zdravotní matrace BRIGITA je luxusní matrace tvořena perforovaným jádrem ze studené pěny dvou tuhostí s vloženými válci ze studených pěn různých tuhostí. U každé strany matrace je použita viscoelastická pěna s různou tuhostí a proto je matrace vhodná pro široké spektrum uživatelů. Oboustranná matrace, kde nosné vrstvy tvoří viscoelastická pěna tvarovaná do masážních nopků, které zabezpečují dokonalé prokrvení pokožky a uvolňují svaly v průběhu spánku. Použití nopů z viscoelastické pěny snižuje protitlak matrace na ležící tělo, čímž se eliminuje přetáčení během spánku. Sedmizónové rozdělení nopů je důležité i ze zdravotního hlediska. Zatímco pod rameny a patami oceníte měkčí zóny, pod bedry je potřeba mít pevnější podklad. Matraci je vhodné položit na pevný nebo polohovací lamelový rošt. Polštář Lukáš ke každé matraci zdarma Polštář Lukáš tvoří drť ze směsi PUR a líné pěny. Polštář poskytuje dokonalou podporu krční páteře. Rozměry: 55 x 40 x 13 cm. Hlavní technické údaje : počet zón: 7 výška matrace: cca 22 cm nosnost: 120 kg záruka: 3 roky tvrdost na stupnici 1-4: 2/3 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní matrace BRIGITA, líná pěna + studená pěna stojí 9307 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace S paměťovou pěnou - S paměťovou pěnou se matrace přizpůsobí každému tvaru těla a poskytne tak dokonalou podporu pro zdravý spánek. Matrace s paměťovou pěnou je navíc velmi pohodlná a příjemná na dotek, což vám zajistí skvělý noční odpočinek.