Zdravotní matrace GYLFI, líná paměťová pěna

6 442 

Katalogové číslo: 11396 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Nosnost ( na osobu ) ⭐ 120 kg

Matrace GYLFI a její vlnité tvarování zajišťuje lepší prokrvení kůže v průběhu spánku. Matrace do postele Gylfi patří mezi měkčí partnerské matrace se 7 anatomickými zónami. Volbou tužší strany (HR pěna) nebo měkčí strany ( líná paměťová pěna ) si každý vyberete optimální tuhost matrace pro sebe. Na výběr jsou 3 výšky provedení: 18, 20 a 24 cm Matraci je vhodné položit na laťkový rošt a pevný nebo polohovací lamelový rošt. Potah Sleep Culture: Potah je kombinací elegantního designu s antibakteriální úpravou, která jej ochrání před nežádoucími vlivy mikrobů. Potah se velmi snadno udržuje čistý, je odolný vůči množení roztočů a navíc je příjemně jemný na dotek. Potah je snimatelný a pratelný na 60°C. ( zip po celém obvodu ) Technické údaje: počet zón: 7 výška matrace: 18 cm, 20, 24 cm nosnost: 120 kg záruka: 5 let tvrdost na stupnici 1-3: 1/2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní matrace GYLFI, líná paměťová pěna stojí 6442 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace měkké - Matrace měkké jsou jako obláček, který vás jemně unáší do snů. S jejich pohodlným povrchem se budete cítit jako na obláčku a ráno se probudíte svěží a odpočatí. Měkké matrace jsou ideální volbou pro ty, kteří milují pohodlí a relaxaci.