Zdravotní matrace MALAGA 200×220 , líná pěna + studená BIO pěna

16 520 

Katalogové číslo: 11487 Kategorie: ,

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Místo určení ložnice
Délka záruky ⭐ 4 roky

Matrace MALAGA 200×220 je kvalitní sedmizónová matrace matrace, jejíž nosné vrstvy tvoří kombinace studené a oblíbené líné viscoelastické pěny. Zelená nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů, je tvořena z kvalitní studené pěny s přídavkem Aloe vera, která má přiznivý vliv na pokožku. Jádro matrace tvoří studená pěna, která je provzdušněna otvory zaručujícími ventilaci a změkčení matrace v oblasti ramen. Oranžová nosná vrstva tvarovaná do masážních nopů je tvořena z líné paměťové pěny obohacené o sojový extrakt. Použitím této pěny se snižuje protitlak matrace na ležící tělo. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Hlavní technické údaje : počet zón: 7 výška matrace: cca 19 cm nosnost: 2×130 kg záruka: 4 roky tvrdost na stupnici 1-4: 2/3 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní matrace MALAGA 200×220 , líná pěna + studená BIO pěna stojí 16520 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

BIO matrace - BIO matrace - to je spánek plný přírodních vůní a zdraví. Tato matrace je vyrobena z přírodních materiálů, jako jsou bavlna, vlna a kokosová vlákna, která jsou prospěšná pro vaše tělo. Díky nim se budete cítit jako v objetí přírody a vaše tělo se bude regenerovat mnohem lépe. S BIO… Podobné produkty: Matrace Super FOX, 80×200 cm, 1+1 Zdarma, líná bio pěna, Ortopedická matrace BIOSTRETCH, 150 kg, 90×220 cm, BIO matrace KORFU, studená pěna – 7 zón, Zdravotní matrace MALAGA 180×200 , líná pěna + studená BIO pěna