Zdravotní pružinová matrace IRMA, 7 zón

4 536 

Katalogové číslo: 5448 Kategorie: ,

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ložnice

Zdravotní pružinová matrace IRMA má nosné vrstvy, které tvoří elastická pěna MediFoam tvarovaná do masážních nopů. Použití nopů u matrace je velmi prospěšné pro prokrvení pokožky a uvolnění svalstva v průběhu spánku. Tato matrace je vhodná pro širokou škálu uživatelů. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Technické údaje: počet zón: 7 výška matrace: cca 20 cm nosnost: 120 kg záruka: 2 roky tvrdost na stupnici 1-4:2 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní pružinová matrace IRMA, 7 zón stojí 4536 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace Pružinové, taštičkové - Pružinová matrace je jako oblíbený křeslo, na kterém se cítíte pohodlně a bezpečně. Taštičková matrace zase jako obláček, na kterém se vám snadno usíná a ráno se budíte plní energie. Podobné produkty: Tvrdá matrace Primátor bio-ex, taštičková pružina, 22cm, Taštičková matrace Ester, 25 cm