Zvýšená válenda s úložným prostorem Roneta, 140×200, tmavě šedá

9 780 

Katalogové číslo: 13043 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 20-30 dní
Materiál ⭐ ekokůže
Místo určení ⭐ studentský pokoj

Válenda Roneta nabídne zejména nadstandartní výšku ložné plochy, velký úložný prostor, kvalitní lamelový rošt a možnost volby sendvičové matrace. Tato postel se může stát dominantou právě i vašeho pokoje. Roneta – postel pro každého Jednolůžková postel Roneta s čalouněným korpusem nabízí ložnou plochu o velikosti 140 x 200 cm. Vyrobena je v elegantní a moderní tmavě šedé ekokůži PM. V nabídce naleznete také další varianty postele Roneta. Součástí zvýšené postele Roneta je lamelový rošt s čelním výklopem a několika stupni polohování hlavy. Výklop je snadný díky pístovému mechanismu. Nosnost je 120 Kg. Postel můžete zvolit v kombinaci bez matrace nebo jako sadu s matrací ze základní nabídky. V případě, že by vás základní nabídka nezaujala nebo si nejste jistí správným výběrem matrace, můžete využít našeho průvodce výběrem matrací. Korpus postele Roneta je vyroben z bílého lamina o tloušťce 1,8 cm. Výška rámu postele je 46 cm, hloubka zapuštění matrace 6,5 cm. Úložný prostor je hluboký ca 23cm. Vnitřní rozměr postele je š.142,5 x d.202 cm z toho důvodu, aby matrace při zvedání a polohování roštu nedřela o potah postele. Manipulace a montáž Zvýšená postel Roneta je dodávána v jednom dílu. Lůžko je balené v papíru a igelitovém obalu. Matrace je balená v igelitovém obalu. Veškeré kování a nožky jsou uschovány v látkovém pytlíku uvnitř úložného prostoru. Montáž je snadná. Ke korpusu postele stačí přišroubovat nožky. Proč zvolit právě postel Roneta? Jednolůžková čalouněná postel Roneta 140×200 cm vyhoví všem, kteří hledají elegantní postel bez čel, s nadstandartně vysokou ložnou plochou, polohovacím lamelovým roštem i úložným prostorem. Navržena je v moderní a žádané tmavě šedé ekokůži. Hlavní technické údaje : délka: 205 cm šířka: 145 cm hloubka zapuštění matrace: 6,5 cm výška rámu postele: 46 cm hloubka úložného prostoru: ca 23 cm nosnost: 120 kg material: lamino, potahová látka dodáváno: korpus smontovaný vyrobeno v ČR Upozornění: Korpus výrobku je dodáván v celku s orientačním rozměrem 145x200x50 cm a hmotností cca 60-70 Kg. Při manipulaci je tedy potřeba s těmito údaji počítat.

Časté otázky

Zvýšená válenda s úložným prostorem Roneta, 140×200, tmavě šedá stojí 9780 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka s úložným prostorem - Postel jednolůžková s úložným prostorem je jako malý pokojíček v jednom kusu nábytku. V ní najdeš místo pro všechny své osobní věci a zároveň si užiješ pohodlný spánek na měkkém matraci. Tato praktická postel je ideální pro malé byty, kde každý centimetr prostoru má velkou cenu. A s moderním designem… Podobné produkty: Rohová zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Ryana, 140×200, tmavě šedá, Čalouněná postel s úložným prostorem Crissy, 120×200, světle hnědá, Zvýšená válenda s úložným prostorem Roneta, 120×200, bílá, Zvýšená čalouněná postel s úložným prostorem Lyoneta, 120×200, tmavě šedá