Tvrdá sendvičová matrace do postele LIMA, 140 kg, 22 cm

4 189 

Katalogové číslo: 11589 Kategorie:

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj

Sendvičová matrace do postele LIMA je kvalitní tvrdá matrace za skvělou cenu. Střed jádra matrace je vyroben z lisované RE polyuretanové pěny. Nosné vrstvy jsou tvořeny kvalitními elastickými pěnami, které jsou tvarovány do masážních nopů. Nopy na povrchové vrstvě zabezpečují prokrvení pokožky a uvolnění svalů během spánku. Jedna strana matrace je tuhosti 3 – střední, druhá strana matrace je tuhosti 4 – tvrdá. Povrch matrace je vytvarován do sedmi anatomických zón. Matraci je vhodné položit na laťkový rošt nebo pevný lamelový rošt. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Hlavní technické údaje : Počet zón: 7 Výška matrace: 22 cm Nosnost: 140 kg Vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Tvrdá sendvičová matrace do postele LIMA, 140 kg, 22 cm stojí 4189 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace S klasickou pěnou - Ponořte se do hlubokého spánku s naší matrací s klasickou pěnou. Její měkká a poddajná struktura vám poskytne dokonalý komfort a podporu pro vaše tělo. Ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše, tato matrace se přizpůsobí vašim potřebám a zajistí vám kvalitní odpočinek po celou noc. Podobné produkty: Zdravotní sendvičová matrace TAMARA, 7 zón, Zdravotní matrace Herodes XXL, kokos, 150 kg, Matrace sendvičová Klasik plus, 20cm