Zdravotní sendvičová matrace TAMARA, 7 zón

3 547 

Katalogové číslo: 2055 Kategorie: ,

Popis

Český výrobek ⭐ ano
Termín expedice ( old ) ⭐ 7-14 dní
Rozměr ⭐ 90×200 cm
Místo určení ⭐ studentský pokoj

Sedvičová matrace TAMARA je klasická matrace s jádrem z pojeného polyuretanu. Matrace je vhodná do dětských a studentských postelí a pro zákazníky, kteří preferují pevnou matraci. Nosnou vrstvu matrace tvoří oboustranně polyuretanová pěna tvarovaná do masážních nopů. Nopy jsou rozděleny do sedmi zón. Použitím nopů dochází k lepšímu prokrvení pokožky a uvolnění svalů. Matrace TAMARA může být použita na pevný, laťkový nebo lamelový rošt. Potah ALOE VERA: Kvalitní potah, který obsahuje výtažek známé rostliny Aloe Vera barbaensis z rodu liliovitých. Má pozitivní vliv na pokožku lidského těla, působí antibakteriálně. Potah, prošitý třízónovým způsobem, je příjemný na dotek a standardně vetkané logo zaručuje nezaměnitelnost výrobku. Potah je snímatelný a pratelný na 60°C (zip po celém obvodu). Technické údaje: počet zón: 7 výška matrace: cca 14 cm nosnost: 130 kg záruka: 2 roky tvrdost na stupnici 1-4: 3 vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Zdravotní sendvičová matrace TAMARA, 7 zón stojí 3547 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Matrace S klasickou pěnou - Ponořte se do hlubokého spánku s naší matrací s klasickou pěnou. Její měkká a poddajná struktura vám poskytne dokonalý komfort a podporu pro vaše tělo. Ať už spíte na boku, na zádech nebo na břiše, tato matrace se přizpůsobí vašim potřebám a zajistí vám kvalitní odpočinek po celou noc. Podobné produkty: Zdravotní matrace Herodes XXL, kokos, 150 kg, Tvrdá sendvičová matrace do postele LIMA, 140 kg, 22 cm, Matrace sendvičová Klasik plus, 20cm