Úložný prostor na kolečkách 1/2 , masiv borovice

2 090 

Popis

Termín expedice ( old ) ⭐ 8 – 10 týdnů
Materiál ⭐ masiv
Barva – odstín ⭐ přírodní lak
Materiál ⭐ masiv borovice

Úložný prostor poloviční je vyroben z celomasivního borovicového dřeva. Dno šuplíku je ze sololitu. Pohyb zásuvky umožňují pojezdové kolečka. Výrobek je lakován ekologickým, zdravotně nezávadným bezbarvým přírodním lakem. Na výběr je přírodní provedení nebo některá z variant moření. Tato úložná zásuvka je určená pod všechny postele výrobní řady GRS. V nabídce výrobní řady GRS borovice naleznete také úložný prostor 3/4 a 1/1 ( celý ). Technické parametry: šířka- 97 cm výška- 23 cm hloubka- 67 cm dodáváno v demontu, vyrobeno v ČR.

Časté otázky

Úložný prostor na kolečkách 1/2 , masiv borovice stojí 2090 Kč. Náš katalog Matrace i postele našel pravděpodobně nejlepší cenu přímo pro vás.

Je možné najít alternativní produkty?

Postele jednolůžka prodloužené bez úložného prostoru z masivu - Toužíte po dokonalém spánku? Naše postele jednolůžka z masivu jsou prodloužené a přizpůsobené vašim potřebám. Navíc, díky absenci úložného prostoru, se můžete plně soustředit na svůj odpočinek. Ať už si vyberete přírodní dřevo nebo moderní design, naše postele vám poskytnou dokonalý základ pro váš noční odpočinek. Podobné produkty: Zvýšená postel z masivu Rocco, masiv buk, 140×210, Rozkládací postel z masivu smrku ARLETA TWIN, Dřevěná postel LADA, 200×200, masiv borovice, Dvoudvéřová šatní skříň Dona II 126, masiv smrk